KONKURS - do wygrania roczna prenumerata "Torii"!

W nr 21. magazynu "Torii" ukazał się mój artykuł pt. "Slumsy Osaki. Spacer po dzielnicy Nishinari". Wydawnictwu Kirin po raz kolejny serdecznie dziękuję! Zawsze chciałam odwiedzić osakańską dzielnicę Nishinari, której zła sława doleciała aż za ocean. Udało mi się tam zawitać w 2012 r. Efektem tej wycieczki jest artykuł "Slumsy Osaki" - mam nadzieję, że się Wam spodoba i w jakimś stopniu zaciekawi.

W związku z tym, że to drugi artykuł na łamach "Torii" postanowiłam ogłosić II konkurs, w którym nagrodą jest roczna prenumerata magazynu "Torii" od dowolnego numeru. Poniżej znajdziecie trzy pytania, na które można odpowiedzieć po przeczytaniu mojego artykułu. Następnie odpowiedzi trzeba przesłać do mnie mailem, zamieścić lub udostępnić informację o konkursie na swoim portalu społecznościowym i trzymać kciuki. Pan Sól - jak poprzednio - wylosuje zwycięzcę/zwyciężczynie.  

UWAGA: Nie odpowiadamy w komentarzach. Prosiłabym o dokładne zapoznanie się z regulaminem.  MINI-QUIZ na podstawie artykułu Slumsy Osaki:

1. Jak w japońskim slangu nazywa się dzielnicę rozrywki?
2. Na czym według lokalnej legendy biedni mieszkańcy Nishinari robią "biznes po osakańsku"?
3. Podaj nazwiska dwóch fotografów, których wymieniam w artykule.


Regulamin:

1. Konkurs trwa od dnia 18 czerwca 2014 roku do dnia 30 czerwca 2014 roku.
2. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto mieszka na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na trzy pytania zamieszczone na stronie: www.podrozejaponia.blogspot.com, dotyczące artykułu Karoliny Przybylińskiej pt. Piaskowe inspiracje, opublikowanego w 21/2014 numerze magazynu "Torii", s. 54-58.
4. Podpisane imieniem, nazwiskiem oraz nickiem (o ile jest) odpowiedzi należy przesłać do 30 czerwca do godziny 23:59 na adres e-mail: podrozejaponia@gmail.com. E-mail należy zatytułować: Konkurs - Slumsy Osaki.
5. Informację o konkursie należy zamieścić na swoim portalu społecznościowym (facebook, twitter itp.) lub udostępnić informację z profilu facebookowego www.facebook.com/podrozejaponia, a następnie w komentarzu pod postem "Konkurs - do wygrania roczna prenumerata <Torii>!" na blogu www.podrozejaponia.blospot.com należy podać link do zamieszczonej lub udostępnionej informacji. 
5. Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wybrany zwycięzcę.
6. Wyniki zostaną ogłoszone do 4 lipca 2014 r. na stronie www.podrozejaponia.blogspot.com oraz na profilu facebookowym www.facebook.com/podrozejaponia.
7. Nagrodą w konkursie jest roczna prenumerata magazynu "Torii" od wskazanego numeru.
8. Dane do prenumeraty (imię, nazwisko, adres korespondencyjny, adres e-mail, numer magazynu, od którego ma się zacząć prenumerata) należy przesłać do dnia 10 lipca 2014 r. na adres www.podrozejaponia@gmail.com.
9. Nieprzesłanie danych do prenumeraty w terminie jest równoznaczne z rezygnacją. Następnie zostanie wylosowany kolejny zwycięzca.
10. PodróżeJaponia zobowiązuje się do opłacenia rocznej prenumeraty (4 numery) w terminie do dnia 20 lipca 2014 roku.
11. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
12. Po opłaceniu prenumeraty PodróżeJaponia nie bierze odpowiedzialności za jej przebieg.


POWODZENIA! :-)
Następny post
« Prev Post
Starszy post
Następny Post »
10 Komentarzy
avatar

Witam! Mam pytanie i drobną poprawkę, bo się w końcu doczytałam o co chodzi. Czy można wysłać komentarz z linkiem jako 'anonimowy', ale podpisany imieniem i nazwiskiem, tak jak w tym poście? I teraz druga kwestia: nie lubię narzucać poprawek, ale w drugim pytaniu wyraźnie mi brakuje jednego słowa, chyba że ma tak być, bo wyszukałam w artykule o co chodzi. Pozdrawiam! Sylwia Krawczyk

Odpowiedz
avatar

Oczywiście, że mi "zeżarło" słowo "legendy", także dziękuję bardzo :-)

Komentarz jak najbardziej można wysyłać jako anonimowy, tylko jakoś go trzeba podpisać, więc nie ma problemu. Natomiast nie odpowiadamy na pytania w komentarzu, ale poprzez e-mail, bo to sugeruje odpowiedzi innym, a tym razem każdy walczy o prenumeratę dla siebie :-)

Pozdrowienia!

Odpowiedz
avatar

Bardzo dziękuję za odpowiedź, oczywiście dla mnie jasne było, że nie odpowiamy w komentarzach, mam chrapkę na prenumeratę bo bardzo lubię Torii :) Sylwia

Odpowiedz
avatar

Ok, wysłane, moje konto na facebooku, na którym udostępniłam informację o konkursie:
https://www.facebook.com/sylwia.krawczyk.7549

Pozdrawiam!
Sylwia Krawczyk

Odpowiedz
avatar

Przepraszam, że tak już pierwszego dnia macie problematyczną konkursowiczkę (zresztą blondynką jestem :), ale udało mi się dojść do tego, że co prawda w podany przeze mnie adres nie da się kliknąć, ale po kliknięciu w moje imię i nazwisko, od razu można przejść na mój profil fc. Mam nadzieję, ze udało mi się spełnić wymagania przystąpienia do konkursu.
Pozdrawiam!

Odpowiedz
avatar

Ciekawy i przyjemny konkurs :)
https://www.facebook.com/danuta.gorczowska

Odpowiedz
avatar

https://www.facebook.com/agnieszka.dudys.9
I ja uczestniczę bo na prawdę fajny konkurs :)

Odpowiedz
avatar

https://www.facebook.com/daria.malcan już udostępnione, a za chwilę wyślę meila z odpowiedziami :)

Odpowiedz
avatar

Gratuluję kolejnego artykułu! :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001179690444

Odpowiedz
avatar

https://www.facebook.com/maru.kito.nyan/posts/10203454214891993

Odpowiedz


WSZYSTKIE KOMENTARZE O CHARAKTERZE REKLAMOWYM BĘDĄ KASOWANE.