Wyniki konkursu "Slumsy Osaki" - prenumerata trafi do...


W konkursie wzięło udział 7 osób, z czego jedna otrzyma ode mnie i od Pana Sól roczną prenumeratę magazynu "Torii". Zadanie było naprawdę proste, wystarczyło odpowiedzieć na trzy krótkie pytania. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie 
"Slumsy Osaki"! 

1. Jak w japońskim slangu nazywa się dzielnicę rozrywki?
Akasen.
2. Na czym według lokalnej legendy biedni mieszkańcy Nishinari robią "biznes po osakańsku"? 
Kupują w sklepie Tamade zestaw sashimi, po zjedzeniu połowy, przychodzą ze skargą na jakoś produktu i otrzymują w ramach rekompensaty kolejne pudełko. W ten sposób mają 1,5 w cenie 1.
3. Podaj nazwiska dwóch fotografów, których wymieniam w artykule. 
Inoue i Moriyama.

Wszyscy udzielili poprawnej odpowiedzi!

Drugim etapem było wybranie odpowiedzi "najbardziej satysfakcjonującej" i takiej udzieliła:Sylwia Krawczyk


Gratuluję wygranej i bardzo proszę o przesłanie na e-mail wszelkich danych do zakupu prenumeraty. Mam nadzieję, że będzie dobrze służyć!

Z okazji nadchodzącego lata mam w zanadrzu nowy konkurs z nagrodami, więc polecam śledzić "rozwój wypadków" na blogu. A zatem ci, którzy nie wygrali tym razem, będą mieli jeszcze okazję.
A teraz - podobnie jak ostatnim razem - mogę się spytać, czy podobał się Wam mój artykuł o slumsach? Czy też był nudny jak flaki z olejem ;-) ?
Następny post
« Prev Post
Starszy post
Następny Post »
5 Komentarzy
avatar

Mnie się podobał, w dodatku zainteresowało mnie to czasopismo, wcześniej nie zwracałam na nie uwagi. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale jeszcze zapewne sięgnę po nie na półce ;)

Odpowiedz
avatar
Sylwia Krawczyk 3 lipca 2014 19:54
delete

Ja Torii czytam od lat, lecz niestety nieregularnie dłatego bardzo dziękuję za prenumeratę. Artykuł był bardzo ciekawy a dzięki konkursowi przestudiowałam go dogłębnie :-)

Odpowiedz
avatar

Mz "Torii" ogólnie jest świetne - teksty bardzo dobre, dopracowane, zdjęcia wysokiej klasy, dużo ciekawostek, żadnego lania wody o tym, o czym wszyscy zainteresowani i tak już wiedzą. No i wydane bardzo porządnie - papier, itd.

Odpowiedz
avatar

Torri kupuję od dwóch lat. Zawsze czekam z niecierpliwością na następny numer.Polecam wszystkim miłośnikom Japonii. Sakura.

Odpowiedz


WSZYSTKIE KOMENTARZE O CHARAKTERZE REKLAMOWYM BĘDĄ KASOWANE.