"Japońskie inspiracje" zainspirowały Wrocław


W piątkowe popołudnie (27 września) we Wrocławiu zrobiło się bardzo japońsko, ponieważ miał miejsce wernisaż prac Mariusza Gosławskiego inspirowanych Japonią. Dzięki przychylności organizatorów wystawy z Galerii Mieszczańskiej stało się to możliwe. 

Gdy wszelkie formalności udało się dopełnić, Mariusz poprosił mnie o objęcie patronatem jego wystawy i oczywiście z wielką przyjemnością się zgodziłam, bo w subtelny sposób, poprzez obcowanie ze sztuką, przybliża Japonię tym, dla których jest ona bardzo odległa.

Japonia i kultura japońska we wszelkich jej przejawach łączy ludzi nie tylko z różnych regionów Polski, ale także i z całego świata. Prace Mariusza inspirowane sztuką japońską to jeden z wielu głosów w tej ogólnoświatowej dyskusji, ale jest to głos, który zdecydowanie się wyróżnia, ponieważ autor w Japonii nigdy nie był, a mimo to potrafił stworzyć tak piękne obrazy. Świadczy to nie tylko o talencie autora, ale także o tym, że jest świetnym obserwatorem.


Jako patron medialny przedstawiłam sylwetkę artysty i przy okazji mojego kolegi, z którym współpraca nie jest łatwa (bo w końcu każdy szanujący się artysta ma swoje humory ;-) ), ale daje wiele satysfakcji!


 
Wszystkich tych, którzy nie byli na wernisażu, ale chcieliby zobaczyć wystawę mają czas do 19 października, od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia Hali Targowej.Dziękuję wszystkim za przybycie, dziękuję organizatorom i dziękuję Mariuszowi! Serdeczne pozdrowienia!


Więcej na:
Następny post
« Prev Post
Starszy post
Następny Post »
3 Komentarzy
avatar

Fajnie się było zobaczyć, ale... kategorycznie zabraniam wypychania mnie na środek i upubliczniania mojego wizerunku. ;)

Odpowiedz
avatar

Nic mnie to nie obchodzi i nadal będę Cię wypychać na środek, bo ja nie jestem solistą, tylko częścią Świętej Trójcy :P Możesz się obrażać, ile Ci się podoba :D i tak Cię lubię.

Odpowiedz
avatar

Zapraszam na nowo powstałego bloga, poradniki i informacje przydatne w codziennym życiu.
Myślę, że Ci się spodoba, komentarz za komentarz, obserwacja za obserwację
http://okiem-okularnika.blogspot.com/

Odpowiedz


WSZYSTKIE KOMENTARZE O CHARAKTERZE REKLAMOWYM BĘDĄ KASOWANE.