Rozwiązanie konkursu "Zemsta yakuzy"


Dzisiaj rozwiązanie konkursu, w którym można było wygrać reportaż Jake'a Adelsteina Zemsta yakuzy wydawnictwa PWN. W moim przekonaniu to dobra, ciekawa książka, zdecydowanie warta przeczytania. Dziękuję wszystkim za udział i za swoje propozycje :-) ! Co prawda większość książek przeczytałam, ale nie to się liczyło w tym konkursie, a Wasze odczucia na ich temat. Wybór był naprawdę trudny! 
Książkę wygrywa Monokuro Alice!

Przepadam za Kawakami, przeczytałam wszystkie jej książki. Sposób, w jaki została opisana książka Pan Nakano i kobiety, ujął mnie najbardziej. Przyznam się, że nie myślałam o niej w ten sposób, więc mam dobry powód, żeby zabrać się za twórczość Kawakami od nowa.

Czekam na adres.

Przy okazji chciałabym podpowiedzieć Czytelniczce Bartosiowo, że autorką Kuchni jest Banana Yoshimoto :-) Szkoda, że wpis nie spełniał warunków konkursu....

Dziękuję wszystkim za udział! Nie martwcie się, kolejne konkursy z nagrodami już się szykują!
Następny post
« Prev Post
Starszy post
Następny Post »
7 Komentarzy
avatar

Bardzo dziękuję :>
(Nie miałam pojęcia, że lubisz panią Kawakami - ostatnio natknęłam się na ciekawego pisarza - pana Yasunari Kawabata, to tak na marginesie ,ponieważ myślę,że jego styl również jest interesujący).
Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odpowiedz
avatar

Lepiej nie dawać swojego adresu facebookowi, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo :-)
W każdym razie myślę, że w przyszłym tygodniu uda mi się dotrzeć na pocztę :-)

Odpowiedz
avatar

Również gratulacje! Możemy spodziewać się jakiegoś kolejnego konkursu? ;)

Odpowiedz
avatar

Dziękuje, wreszcie sobie ją kupię :) Mimo wszystko warto było się podzielić wspomnieniem,aby dowiedzieć się kto to napisał :)))

Odpowiedz


WSZYSTKIE KOMENTARZE O CHARAKTERZE REKLAMOWYM BĘDĄ KASOWANE.