Pomarańczowa Japoneczka - [origami club]

Kolejne origami: Pomarańczowa Japoneczka z wachlarzem. Co prawda ten papier jest tak sztywny, że musiałam wachlarz przykleić taśmą dwustronną, ponieważ odstawał za bardzo. 
To złożenie wymagało interwencji Pana Sól. Ja nie wiem jak on to robi, ale on w przeciwieństwie do mnie rozumie wszystkie diagramy - nawet polskie.
Następny post
« Prev Post
Starszy post
Następny Post »
5 Komentarzy
avatar

Super że pojawiło się coś nowego origami :-) Jakie ona ma oczka! ;-) Masz szczęście, że masz swojego Japończyka :-) Ja nie rozumiem diagramów (nawet polskich), i uczę się składać papier, oglądając filmiki na youtubie, i najlepiej takie, na których nie dzieje się nic za szybko :-))

pozdrawiam :-)

Odpowiedz
avatar

Muszę się zabrać w końcu za napisanie jakiegoś porządnego wpisu o miejscach, w których byłam, a nie tylko origami "na lenia".

Odpowiedz
avatar

Miriel ja mam tak samo! tylko, że ja nawet wolny filmik zatrzymuję, aby sobie zakodować ;P
Bólionie Japoneczka z wachlarzem piękna! No właśnie jakiś większy wpis o jakimś fajnym miejscu poproszę :D chcę się znów pozachwycać i powzdychać ;P

Odpowiedz
avatar

Szykuję wpis o jednej świątyni, do której zaszłam zupełnie przez przypadek i nie ma zbyt wielu informacji na jej temat, dlatego to tyle trwa. To nie jest takie proste, napisać taki dłuższy post. Wymaga to wiele czasu.

Odpowiedz
avatar

to trzymam kciuki i czekam cierpliwie :D

Odpowiedz


WSZYSTKIE KOMENTARZE O CHARAKTERZE REKLAMOWYM BĘDĄ KASOWANE.